Aktori shqiptar renditet në 15 personat më të famshëm për 2020 në Greqi

26 Janar, 11:27

Në një intervistë në “ Rreze Dielli” nëpërmjet një intervistë në skype shkuam në Greqi, ku një shqiptar po korr sukses dhe famë si aktor. Ioannis Apergis është shqiptari, që me sakfricë dhe përkushtim po arrin të bëhet një aktor i famshëm. Rruga drejt suksesit për një shqiptar në një vend të huaj nuk është aspak e lehtë, Ioannis tregoi pikërsiht sakrificat dhe vështirësitë që i është dashur të bëjë. Ioannis Apergis është një shqiptar që na krenon, ai është cilësuar në 15 personazhet që kanë marrë famë këtë vit në Greqi nga televizioni shumë I njohur në Greqi ‘ Antena’.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha