Akuzat për Portin e Durrësit, Lorenc Vangjeli: Basha nuk besohet edhe kur thotë të vërtetën

14 Nëntor 2022, 21:04

Për analistin Lorenc Vangjelin, ish-kryedemokrati Lulzim Basha nuk është i besueshëm edhe kur thotë të vërtetën. Komentin Vangjeli e bëri gjatë emisionit ‘Kontrast’ në Report Tv, teksa dha një përgjigje për reagimin e tij për akuzat e Sali Berishës se Basha dhe Rama kanë 40% të aksioneve.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha