Arrestimi i Vangjush Dakos, ambasadori britanik: Institucionet e drejtësisë të mos bëjnë dallime! Askush të mos jetë mbi shtetin e së drejtës

8 Qershor, 22:32

Ambasadori britanik, Alastair King-Smith bëri një koment të përgjithshëm për drejtësinë dhe zgjodhi të mos përmendë emrin e ish kryebashkiakut Vangjush Dako që u arrestua me urdhër të SPAK. King-Smith i kërkon drejtësisë që të bëjnë punën pa bërë dallime në mënyrë që askush të mos jetë mbi shtetin.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha