'Opozita në Kosovë të mos e lejë Kurtin violinë të parë', Minxhozi: Historia mes tij dhe Ramës nuk nis me zgjedhjet në veri

15 Qershor 2023, 23:15 | Përditesimi i fundit: 2023-06-15 23:18:57

Kështu u shpreh analisti Skënder Minxhozi në “Real Story” nw Report Tv, teksa shtoi se kryeministri i Kosovës ka ngritur një aparat propagandistik mbi fenomene negative dhe ka shpërfillur gjithë sa ka te beje me kontribute te gjeneratës se mëparshme.