E djathta pas shkatërrimit të PD dhe rikthimi i muxhahedinëve (22 qershor 2023)

23 Qershor 2023, 07:10

Shqiptaro-amerikania, Evi Kokalari, ishte një ndër mbështetëset e Sali Berishës në luftën që ai nisi për të marrë drejtimin e Partisë Demokratike, por sot ajo është një ndër personat më kritikues të ish-kryeministrit. E ftuar në emisionin ‘Real Story’ me gazetarin Sokol Balla, Kokalari tregon përse e mbështeti Sali Berishën.