Blerja dhe klientelizmi i votës, i ftuar Pal Trashaj

22 Prill 2019, 11:21

I ftuar në studion e emisionit '45 Minuta' në Reprot TV Kreu i Forumit të Mbrojtje së Trashëgimisë Kulturore Pal Trashaj 

Programe të tjera

Shiko të gjitha