Burri e çoi në shtrat me tjetrin/27-vjeçarja:Djalin ma’rrëmbyen’, prindërit më braktisën

23 Nëntor, 20:28

U njohën në qytetin e Elbasanit dhe vendosën të bashkëjetonin në po të njëjtin qytet, por gjërat nuk shkuan siç duhej. Një 27-vjeçare, rrëfeu pasditen e kësaj të marte në ’Pa Gjurmë’ historinë e jetës, në kërkim të një përballje me babain e dy fëmijëve, i cili një vit më parë i la në mëshirë të fatit, mbytur në borxhe. Majin e vitit 2020 ai udhëtoi drejt Dubait për të punuar, ku qëndroi deri në dhjetor 2021. Marrëdhënia mes çiftit mori fund ditën kur gruaja zbuloi tradhëtinë e partnerit të saj. Me dhënien fund të kësaj marrëdhënie, për 27-vjeçaren telashet u shtuan edhe më shumë. Ajo mbetet e vetme me dy fëmijë të mitur, pa përkrahjen e askujt dhe me kredinë e pashlyerën. Iu drejtua derës së prindërve, ku trokiti më shpresën së do të gjente përkrahje, po si përgjigje mori refuzimin. Ata jo vetëm nuk e pranuan, por i bënë presion që të kthehej sërish me partnerin e saj. Sot, kjo 27-vjeçare nuk kërkon lëmoshë, por një zgjidhje për fëmijët e saj duke u drejtuar me një apel për ndihmë...

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha