Çështja 'Meta' sërish në Venecia, i ftuar deputeti Alban Zeneli

27 Dhjetor 2019, 12:24

Emisioni "45 Minuta" moderohet nga gazetari Denis Minga dhe transmetohet çdo të enjte dhe të premte ora 16:00 në Report TV

Programe të tjera

Shiko të gjitha