Çfarë do të thotë të jesh burrë ? Të ftuar Olen Dashi dhe Amarildo Zeneli

13 Dhjetor 2018, 07:29

Me qëllimin për ti dhënë një kuptim më të emancipuar idesë së "të qenit burrë" e për të rritur breza që respektojnë plotësisht gjininë e kundërt, Linja e Këshillimit për burra dhe djem, nisi rreth 4 vjet më parë "Klubin Bëhu burrë"

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha