Dashuronin njëri-tjetrin,largohen nga shtëpia dy të miturit/Nga mali mbërritën në Tiranë

4 Maj, 18:52

Është larguar nga shkolla bashkë me një vajzë, të dashurën e tij 13-vjeçare. Ka patur me vete njëtelefon që rezulton i fikur. Jetojnë në lagjen Zaranika në Elbasan, të komunitetit rom.Shkolla 8-vjecare nga ku është larguar ndodhet afër lagjes, ku ai banon. Familjarët kanë bërë denoncimin në polici, ndërsa kjo e fundit ka marr në pyetje shokët, të cilët nuk kanë ditur asgjë për larhimin e tij. Dy adoleshentë nga qyteti i Elbasanit rezultojnë të zhdukur për familjarët që prej datës 30 prill të këtij viti. Bëhet fjalë për Samuel Duron 15 vjeç i cili është larguar nga shkolla 8-vjeçare në lagjen Zarnika në Elbasan, ku jetonte bashkë me familjen e tij. Ai është larguar nga shkolla së bashku me të dashurën e tij 13 vjeçe e cila gjithashtu rezulton e zhdukur për familjarët e saj. Me vete Samueli ka patur dhe një aparat celular i cili edhe pas shumë tentativave të familjarëve për ta telefonuar rezulton i fikur. Familjarët e Samuelit të shqetësuar kanë denoncuar humbjen e djalit në policinë e Elbasanit të cilët kanë marrë dëshminë e shokëve të 15-vje֛arit por këta të fundit nuk janë në dijeni të një vendndodhje të mundshme të tij. Familja e Samuel Duros kanë bërë denoncim edhe në redaksinë e emisiont ‘Pa Gjurmë’ me shpresën për të arritur sa më parë në gjurmët e tij

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha