Debati për McGonigal, Braçe në Report Tv: Do jetë një seancë e mbushur me urrejtje! Axhendën e Kuvendin e ka zënë Berisha

27 Shkurt 2023, 18:54

Deputeti socialist Erion Braçe thotë se halli i Partisë Demokratike nuk është shtë halli i gjithë qytetarëve shqiptarë. I ftuar në emisionin ‘Kontrast’ në Report Tv, deputeti socialist, tha se axhendën e parlamentit e ka zënë Sali Berisha me të tijët dhe se debati me mocion për McGongigal në Kuvend, do të jetë një debat i mbushur me urrejtje