Debati për taksën në Rrugën e Kombit

28 Mars 2018, 09:57

Të ftuar në studion e Rreze Dielli në Report TV pedagogu Erjon Kristo dhe ekonomisti Ermal Telha

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha