Dodë Preç Syku, një legjendë përballë komunizmit

4 Qershor, 20:36

Historia e fisit Syku, në përballje me komunizmin dhe persekutimi i gjatë, pse mbështetën Abaz Kupin gjatë Luftës. Emisionin "Dosja K" nga Admirina Peçi mund ta ndiqni çdo të enjte në orën 20:30 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha