Duka mbi përmbytjet në Shkodër: Duhet shpërngulja e banorëve nga zonat nën nivelin e detit! Situata në PD? Grupimi i Alibeajt të mos prishë punë nëse nuk kontribuon

21 Nëntor, 20:14

Kreu i partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka teksa foli për situatën e përmbytjeve në Shkodër, tha se duhej të kishte solidaritet dhe jo akuza politike mes palëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha