Ecuria e reformës në drejtësi dhe Vettingu, i ftuar Spartak Ngjela

16 Korrik 2018, 09:00

Spartak Ngjela bisedë në studion e emisionit 45 Minuta në Report TV për zhvillimet e fundit politike në vend dhe ecurinë e reformës në drejtësi dhe proçesit të Vettingut

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha