Emigrimi drejt Britanisë, thirrja e ambasadorit britanik: Mos shkatërroni jetën tuaj duke u zhytur në borxhe me reklama Tik-Toku!

8 Qershor, 21:36

Ambasadori britanik në Shqipëri, nga ekrani i Report Tv pati një thirrje për të gjithë të rinjtë që tentojnë ose e kanë në plan të emigrojnë drejt Britanisë dhe nxiten nga reklamat në rrjete sociale që e ofrojnë këtë me 4000-5000 paund. I vetëdijshëm se të rinjtë zhyten në borxhe vetëm që të paguajnë trafikantët e të shkelin në tokën britanike, i bën thirrje që të mos e shkatërrojnë jetën e tyre.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha