Euro 2020/ Historia nuk prodhon gola, Anglia dhe Skocia ndahen në 'paqe'! 'Tre Luanët' humbasin vendin e parë

19 Qershor, 07:27

Përbllja historike mes Anglisë dhe Skocisë e vlefshme për grupet e Euro 2020 është mbyllur pa fitues. Në Uembley 90 minutat nuk prodhuan asnjë gol, një rezultat që më shumë i përshtatet ‘Tre Luanëve’ të drejtuar nga Southgate.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha