Euro 2020/ Holanda s'e diskuton Austrinë, fiton pastër dhe siguron turin tjetër

18 Qershor, 08:12 | Përditesimi i fundit: 2021-06-18 08:13:03

Holanda nuk e ka diskutuar fitoren në ndeshjen e dytë të Europianit kundër Austrisë. Falë rezultatit 2-0 ‘tulipanët’ kanë hedhur hapin e sigurtë drejt fazës tjetër, ndërsa Austria duhet të presë ndeshjen e fundit në grup.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha