Flet për 'Pa Gjurmë' gruaja e Pëllumb Metës që u vra dhe u gropos nga fëmijët: Jam dhunuar prej 26 vitesh bashkë

26 Shkurt, 16:04 | Përditesimi i fundit: 2024-02-26 21:33:20

Blerina Meta, bashkëshortja e Pëllumb Metës që u vra nga fëmijët e tij ka dhënë një intervistë për emisionin “Pa Gjurmë” në Report Tv mbi versionin e saj për vrasjen