Frederik Ndoci vendos të rikthehet përfundimisht në Shqipëri: Bota po na merr djemtë e mirë

15 Korrik, 11:27

 Kantautori i mirënjohur Frederik Ndoci rikthehet përgjithmonë në vendlindje.Fillimisht lajmin e bëri të ditur përmes një postimi në rrjetet sociale, ku shprehet se nuk do të emigrojë më në vise të tjera. Për herë të parë pas rikthimit Frederik Ndoci dha një intervistë për emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, ku sqaron për admiruesit e artit të tij rikthimin e papritur dhe arsyet që  e bindën të kthehet në vendlindje.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha