Gjergj Hani, fëmija që donte t’i ikte diktaturës

19 Qershor 2020, 19:51

 

Historia e pabesueshme e arratisjes së Gjergj Hanit , një 16-vjeçar që ëndërronte t'i ikte diktaturës, në kërkim të lirisë dhe demokracisë në maj të 1985, pak ditë pas vdekjes së diktatorit Enver Hoxha.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha