I ftuar 'drejtori' i Portokalli aktori Erdit Asllanaj

26 Qershor 2018, 15:44

I ftuar në emisionin Rreze Dielli në Report TV aktori Erdit Asllanaj 'drejtori' i Portokalli flet për rolet dhe jetën e tij personale

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha