Ikja-ardhja e Bashës, Gjekmarkaj: Të mos bëhet personazh memesh, të bëjë hap pas bashkë me Berishën! Vangjeli: Të dy ngrenë piedestalin e Ramës

29 Maj, 14:55

Agron Gjekmarkaj nuk e mbështet rikthimin e Lulzim Bashës pas disfatës të opozitës në zgjedhjet e 14 majit. I ftuar në Report Tv, deputeti demokrat thotë se Basha së bashku me Sali Berishën duhet të bëjnë hapa pas në mënyrë që të rikonceptohet PD. Sipas Gjekmarkajt, asnjëri prej tyre nuk sjell alternativë për shqiptarët dhe këtë e kanë treguar rezultatet e zgjedhjeve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha