Ja cilat janë ngjyrat trend pranverë-verë 2021

19 Prill, 10:40

Ja cilat janë ngjyrat dhe trendet e këtij sezoni:

“ Mund të them që para dy tre vitesh ka qenë shumë fosfori I ndezur, nuk është më ai lloj fosfori janë thjesht ngjyrat por ngjyra psh: roza e ndezur ose bluja e fortë. Pasteli vazhdon të qëndrojë por mund të themi që në lsitën kryesore janë ngjyrat e forta, domethënë pigmenti më I fortë I secilës kolor roza, mentja, bojëqielli” u shpreh ajo.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha