Ka zbutur marrëdhëniet me Kim? Ja si përgjigjet Meta

29 Shtator, 19:16

Pas vizitës së ambasadores Yuri Kim në selinë e Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se marrëdhëniet me SHBA-në i ka pasur gjithmonë të mira dhe sipas tij nuk kanë qenë krisur asnjëherë.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha