Kim në Report Tv: Ka zyrtarë që s’po i zë gjumi se kanë frikë se do të shpallen ‘Non Grata’ apo se do shkojnë në burg! Drejtësia të bëjë punën

19 Janar, 21:45

Një deklaratë të fortë ka bërë ambasadorja e SHBA-së, Yuri Kim në emisionin ‘Real Story’ në Report Tv, ku tha se SPAK po jep rezultate dhe për këtë solli në vëmendje disa raste ku tha se ka ish ministra apo njerëz të fuqishëm që frikësohen se do të shkojnë në burg.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha