Kriza kushtetuese dhe opozita, i ftuar ish-deputeti i LSI Endrit Braimllari

9 Dhjetor 2019, 08:58

Emisioni "45 Minuta" moderohet nga gazetari Denis Minga dhe transmetohet çdo të enjte dhe të premte ora 16:00 në Report TV

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha