Lë burrin për shkak të dhunës ikën me të birin/Babai mohon atësinë (5 qershor 2023)

5 Qershor, 20:28

Braktis burrin për shkak të dhunës, largohet me të birin drejt Italisë. Nëna përballet me sëmundjen e vogëlushit, ndëra babai i mohon atësinë. 12-vjecari lufton për jetën, ndërsa prindërit janë në konflikt. Elidiana Jella, kërkon të lidhet me babain e fëmijës së sëmurë. Ajo nuk do ta kishte besuar kurrë se pasi do t'i shpëtonte dhunës nga bashkëshorti, do të përballej me një tjetër fatkeqësi. Më një kërkesë drejtuar ish- partnerit të saj, 34-vjeçarja nga Dibra thotë se i biri ndodhet në spital në gjëndje të rëndë shëndetësore. Në momentin kur ka nevojë më shumë për Polikronin, ky i fundit i ka kthyer shpinën Elidianës duke e kërcënuar. Të dy u lidhën 13 vite më parë, ndërsa u bënë prindër. Pak muaj më pas për shkak të konflikteve ata vendosin të ndahen. Prej vitit 2017 Elidiana bashkë me djalin drejt Italisë. Atje ku ai shfaqi probleme shëndetësore. Mjekët italianë kanë kërkuar një kampion gjaku të nënës dhe babait për të zbuluar mbi sëmundjen e 12-vjecarit. I mituri nuk rritet si gjithë fëmijët e tjerë, ndërsa ka një peshë statike 26 kg. Mes shumë tentativave dhe lutjeve të Elidianës për ta bindur, Polikroni babai i djalit nuk pranon që të japë kampionin e gjakut të tij duke e kërcënuar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha