Mbledhja e opozitës në Shkodër dhe aktualiteti politik, i ftuar Petrit Vasili

5 Shtator 2018, 14:23

Kreu i grupit parlamentar të LSI Petrit Vasili analizon aktualitetin politik në emisionin 45 Minuta në Report TV të gazetarit Denis Minga

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha