Meta në ‘Kontrast’: Mes meje dhe Ramës, s’do ketë më kurrë bashkëpunim! Beteja ime sapo ka filluar

29 Shtator, 18:25

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta tha në Report Tv se mes tij dhe Edi Ramës nuk do të ketë më kurrë asnjë bashkëpunim. Meta thotë se beteja e tij sapo ka filluar dhe se do të jetë në krye të saj për 25 vite me qëllim që të rikthejë demokracinë në vend.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha