“Nderi i Kombit”, shfaqja më e re në Teatrin Eksperimental

19 Prill 2018, 09:37 | Përditesimi i fundit: 2018-04-19 09:38:32

Të ftuar në Rreze Dielli në Report TV regjizori Erion Isai dhe aktorja Albana Sançolli

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha