Një sezon politik dhe diplomatik, i ftuar Paskal Milo

26 Korrik 2018, 16:30

Negociatat me Greqinë, ato me BE-në, procesi i Vettingut dhe sezoni politik që lamë pas, këto ishin disa nga çështjet kryesore që kryetari i Partisë Demokracia Sociale, Paskal Milo diskutoi në “45 minuta” me gazetarin Denis Minga.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha