3 motra me probleme mendore abuzohen seksualisht prej 6 vitesh, sot në ‘Pa gjurmë’ ora 16:00 në Report Tv denoncohet skandali

5 Dhjetor 2022, 12:32 | Përditesimi i fundit: 2022-12-05 12:35:51

Pa Gjurmë’ denoncon skandalin, të lëna në mëshirë të fatit tre motra me probleme të shëndetit mendor prej më shumë se 6 vitesh janë viktimë e abuzimeve seksuale në rrugët e qytetit të Lezhës.
Ngjarja e cila duhet të ishte një kambanë alarmi, për fat të keq ndodh përpara të të gjithëve.
Çfarë po ndodh me fëmijët e emigrantëve shqiptarë në Britani, shifra alarmante, vetëm brenda këtij viti 20% e të rinjve rezultojnë të zhdukur. 
Për këto dhe dëshmi të tjera ju ftojmë të na ndiqni sot ora 16:00 në Report TV

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha