Pa Gjurme–NDODH E PAPRITURA/Nëna dhe babai kërkojnë djalin e humbur, i riu suprizon live: Jam mirë

29 Maj, 20:11

Prej 4 muajve i humbur, gjendet 27-vjeçari Albert Çepa nga Elbasani. Falë emisionit ‘Pa Gjurmë’ në Report Tv prindërit i dëgjuan zërin live të riut.