Patozi: PD shpëton vetëm po të ndahet! Sot kemi një parti pa vulë dhe një vulë që s’ka parti! Basha e Berisha s'do i drejtohen gjykatës! Ja kush duhet të ishte arbitri i dy kuvendeve

6 Dhjetor 2021, 18:39

Partia Demokratike mban këtë dhjetor dy Kuvende të thirrur nga Sali Berisha dhe Lulzim Basha. Por a pritet nga këto ngjarje një zgjidhje për PD-në, apo pritet një thellim i mëtejshëm i krizës së brendshme? Kjo ishte tema e emisionit ‘Kontrast’ në Report TV ku u diskutuat me ish- kreun e Bindjes Demokratike, Astrit Patozi.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha