Përmbytjet/ Spiropali live nga Shkodra për Report Tv: Qyteti as nuk pastrohet, më kujton Tiranën e 'Lul Bravës'

21 Nëntor 2022, 19:34

E pyetur në lidhje me banesat e ndërtuara nën nivelin e detit në zonën e Shkodrës, ministrja tha se ai është një problem i vjetër dhe i trashëguar, por nuk duhet të jetë faktor në menaxhimin e emergjencave të tilla. Spiropali ironizoi qeverisjen e pushtetit lokal, ku tha se ata që nuk pastrojnë pusetat e qytetit, merren me menaxhimin e kaskadave

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha