Përplasja insitucionale për 30 Qershorin, i ftuar Toni Gogu

28 Qershor 2019, 09:21

Zëvendësministri i Drejtësisë, Toni Gogu, ishte i ftuar në emisionin 45 Minuta në Report Tv ku ndau opoinionet e tij mbi situatën politike dhe zgjedhjet e 30 Qershorit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha