Përplasjet në Veri, Vangjeli: Krahas të drejtës, Kosova tregoi një akt të pashembullt force

25 Shtator, 21:46

Analisti Lorenc Vangjeli nga emisioni Kontrast në Report TV duke komentuar përplasjet mes policisë së kosovës dhe grupit serb, tha se kësaj here Kosova krahas të drejtës tregoi një akt të pashembullt force.