Politikë me padi, shpifje dhe fyerje, i ftuar Ilir Yzeiri

11 Tetor 2018, 15:52 | Përditesimi i fundit: 2018-10-11 15:53:19

Analisti Ilir Yzeri i ftuar në studion e emisionit 45 Minuta në Report TV - Analizë e situatës së fundit politike në vend.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha