Presidentet e Werner Schawab ngjitet në skenën e Teatrit Kombëtar Eksperimental

10 Maj 2018, 09:39

Të ftuar në Rreze Dielli në Report TV aktorja Adriana Tolka dhe asistent regjizori Endri Çela 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha