Protesta e opozitës, Kadilli: Qytetarët s’besojnë se ndryshimi është Berisha, Meta dhe Basha! Nuk kanë asnjë propozim, të zgjidhet një lidership i ri

14 Nëntor 2022, 21:25

I ftuar në emisionin ‘Kontrast’ në Report Tv, Kadilli tha se nëse duhet të bëhet politike duhet që të qytetarëve tu jepen propozime. Për Kadillin, duhet një propozim konkret për qytetarët pasi Berisha, Meta dhe Basha nuk janë oferta e ndryshimit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha