Protesta e tregtarëve të vegjel, i ftuar deputet i PS, Erion Braçe

12 Prill 2018, 09:50

Deputeti i PS dhe kryetari i Komisionit të Ekonomisë Erion Braçe në Emisionin 45 Minuta në Report TV

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha