Receta e ditës - Gjyveç me oriz

13 Nëntor 2019, 11:37

600 gr mish viçi
2 lugë gjelle vaj
2 lugë gjelle gjalp 
1 qepë 
1/2 lugë gjelle salc 
2 domate 
1 gotë oriz 
3 gota lëng mishi 
Kripë dhe piper i zi 

Programe të tjera

Shiko të gjitha