Reforma zgjedhore dhe dialogu me opozitën, i ftuar Eduart Shalsi

30 Shtator 2019, 13:23 | Përditesimi i fundit: 2019-09-30 13:24:13

Emisioni “45 minuta” datë 26 shtator I ftuar ministri I Shtetit Eduart Shalsi. Tema e bisedës u fokusua tek vendimi I Gjermanisë për të hapur negociatat me Shqipërinë . Si do ti plotësojë mazhoranca 9 kushtet e vendosura nga Gjermania dhe cila do te jetë strategjia e saj për të dialoguar me opozitën

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha