Rikthimi në politikën aktive, Meta: Do pranoj çdo lloj posti në ekzekutiv

29 Shtator, 18:28

Ilir Meta është shprehur se është rikthyer në politikën aktive dhe këtu nuk e ka përjashtuar edhe çdo pozicion të mundshëm, nga deputet apo edhe ministër edhe kryeministër, ndonëse është ndër të rrallët persona në politikë që i ka marrë të gjitha postet. Ai tha se synon çdo  lloj pozicioni aktiv në varësi të asaj që do të vendosin qytetarët.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha