Rolet në skenë dhe në jetë të aktores së 'Porokalli' Delina Zhupa

17 Maj 2018, 10:02

E ftuar në studion e Rreze Dielli në Report TV aktorja Delina Zhupa

Programe të tjera

Shiko të gjitha