Salome 'pushton' skenën e Teatrit Eksperimental

17 Prill 2019, 13:27 | Përditesimi i fundit: 2019-04-18 09:22:08

Në skenën e Teatrit Kombëtar Eksperimental do të ringjitet shfaqja me një kast të shkëlqyer aktorësh dhe me regji të Carlo Sciaccaluga. Me ne sot ishin aktorët Ermira Hysaj dhe ALert Çeloaliaj që na treguan më shumë mbi "Salomenë"

Programe të tjera

Shiko të gjitha