Shfaqja për fëmijë 'Motër e vëlla' premiera e re në Teatrin Kombëtar Eksperimental

20 Shtator 2018, 09:08

 Të ftuar në Rreze Dielli në Report TV regjisori Xhuliano Brisku dhe aktorja Dajana Nenaj

Programe të tjera

Shiko të gjitha