Shqiponja e Xhakës dhe Shaqirit, i ftuar Sulë Ukshini

29 Qershor 2018, 08:17

I ftuar në studion e emisionit Rreze Dielli në Report TV Sulë Ukshini, Ambasador i Kosovës në Shqipëri

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha