'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e Hënë 14 nëntor 2022

14 Nëntor 2022, 08:44

Titujt e gazetave për sot, nga lumë qytetarësh në protestën e opozitës te tradhëtia ka emër e deri tek a kanë vërtet strategji Berisha e Meta për rrëzimin e Ramës?

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha